Cześć, z tej strony SPEEDMAN i witajcie na mojej stronie

 

Nazywam się Arkadiusz „SPEEDMAN” Stecków i jestem kierowcą kartingowym / filmowcem.

Od przeszło już 9 może nawet 10 lat interesuję się kartingiem praktycznie i teoretycznie, biorąc udział w zawodach, co nieco tam wygrywając, śmiało mogę stwierdzić, że motosport to całe moje życie i to właśnie to co kocham.

Po za ściganiem się od jakiegoś czasu dokładnie śledzę wiadomości, informację i ciekawostki z całego świata kartingu, również tym samym współprowadząc serwis kartingowy PolskiKarting.com.pl oraz pomagając prz niedawno otwartej stronie PROkarting.pl, dzięki czemu zawsze jestem na bieżąco.

Oprócz tego właśnie prowadzę kanał na YT, pod nazwą „SPEEDMAN – Kartintg World”. Jak sama nazwa wskazuje, znajdziecie tam głównie filmik o wszystkim związanym z kartingiem, od race highlights, vlogów, wiadomości, video relacji, po wywiady, onboard lap’y i jeszcze kilka innych rzeczy, które na prawdę warto obejrzeć.

YOUTUBE CHANNEL: SPEEDMAN – KARTING WORLD

Mam nadzieję, że podobają się filmiki, ponieważ jestem kolesiem zdrowo zakręconym na punkcie kartingu i gokartów, dlatego możecie liczyć na dalszą ostrą dawkę filmików bezpośrednio dotyczących naszego kartingu oraz ciekawych wpisów na stronce, które też warto czasami przeczytać.

Oczywiście zapraszam wszystkich do odwiedzania i subowania mojego kanału na YT, oraz lajkowania mojego fan page’a na Facebook’u.