Prezentujemy Państwu pierwszą w naszym kraju aplikację mobilną: „Przewodnik po polskich Torach Kartingowych”

Przewodnik_PK_v1_baner

Bardzo przydatna aplikacja dla wszystkich, którzy kochają szybka jazdę i rywalizację. Prosta i intuicyjna nawigacja pomoże każdemu kierowcy odszukać tor kartingowy na terenie Polski.

Główne menu aplikacji pozwala wybrać następujące elementy:

IMG_2002Tory Kartingowe – to najaktualniejszy spis torów kartingowych w Polsce, w prosty sposób można znaleźć obiekt po przez wybór nazwy, lub skorzystanie z wyszukiwarki wg województwa lub miasta. Opis toru kartingowego pozwala na szybki kontakt z obsługą, wysłanie maila, sprawdzenie strony www lub zaprogramowanie nawigacji, która poprowadzi do określonego celu za pośrednictwem GPS.

Najbliższy tor   pozwala na szybkie odnalezienie obiektów na podstawie danych GPS znajdujących się w promieniu: 30, 50, 100, 200 i 500km.

Kalendarz zawodów – pozwoli na szybkie odnalezienie informacji na temat planowanych zawodów kartingowych w całej Polsce.

Promocje na torach zawsze aktualne promocje, które przygotowały tory kartingowe dla swoich klientów.

Najlepsze czasy miejsce gdzie można sprawdzić aktualny rekord wybranego toru oraz dowiedzieć się o najlepszych kierowcach.

Aktualności – zawsze najświeższe informacje ze świata kartingu z serwisu www.PolskiKarting.com.pl.

Wideo relacje – dostęp do kanału Youtube z filmami prezentowanymi przez serwis www.PolskiKarting.com.pl.

Przewodnik powstał z myślą o kierowcach, którzy chcą mieć pod ręką zawsze aktualne informacje o ulubionych torach kartingowych. Bardzo przydatny dla podróżujących zawodników, chcących poznać i zmierzyć się z najlepszymi kierowcami w Polsce.

IMG_2006IMG_2006

Aplikacja dostępna w sklepie Google Play  od 30.12.2013r.